KIM JESTEŚMY

Nasi klienci powierzają nam swoje domy i miejsca pracy, a my godnie i starannie wypełniamy swoją misję. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Jesteśmy rzetelni, bo lubimy mieć silne poczucie dobrze wykonywanej pracy.

Nasz serwis, to nasza wizytówka. Każdego dnia doskonalimy się i podnosimy jakość świadczonych usług.

NASZA MISJA TO :

    Jesteśmy profesjonalistami. Dbamy o szczegóły. Nasze zaangażowanie daje gwarancję, że spełnimy oczekiwania klientów. Nasze usługi pomogą w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Pozwól nam zadbać o otoczenie, a Ty zajmij się rozwojem biznesowym.

ZADBAMY O CZYSTOŚĆ TWOJEJ FIRMY ORAZ DOMU

Dzięki naszym usługom Twoje pomieszczenie będzie zadbane i czyste. Dla nas nasza praca to misja, dla Ciebie – więcej swobody i czasu na przyjemności.

DBAMY O TWOJĄ FIRMĘ

Dzięki naszemu serwisowi i wykwalifikowanemu personelowi ściągniemy z Państwa obowiązki, które należą do codziennej organizacji pracy biura. Tworzymy dla państwa możliwości oszczędzania czasu oraz finansów, a na siebie bierzemy odpowiedzialność za wygląd państwa pomieszczeń.

JESTEŚMY BLISKO CIEBIE

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która na ten moment skupia się na dwóch obszarach: rynku małopolskim oraz na Śląsku. Jesteśmy mobilni i z łatwością docieramy pod wskazane miejsca. Zajmujemy się czyszczeniem wewnątrz i na zewnątrz korzystając z możliwości technologicznych najwyższej jakości.

NASZ PERSONEL

Profesjonalne uniformy naszych pracowników są wyrazem nie tylko wysokiej kultury osobistej personelu czy zaangażowania w pracę, ale również gwarantują prestiż usług, których na polskim rynku jesteśmy symbolem

PROCES REKTUTACJI

Proces rekrutacyjny przeprowadzamy możliwie najstaranniej – to na tym etapie wybieramy pracowników godnych zaufania, odpowiednio wykwalifikowanych i reprezentujący pożądany przez nas poziom.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Korzystamy z wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu a także profesjonalnej chemii czyszczącej o właściwościach ekologiczny. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy liderem na rynku.

CZAS JEST WAŻNY DLA CIEBIE I DLA NAS

Tworząc różne pakiety rozwiązań oraz kombinacje serwisowe, dają nam możliwości oszczędzania czasu a dzięki takiemu rozwiązaniu MG Cleaning  jesteś w stanie przedstawić najkorzystniejsze warunki finansowe na rynku. Bo czas to pieniądz!.

ONI NAM ZAUFALI

OPINIE KLIENTÓW