Skip to main content
O nas
Poznaj nasz zespół

Mirela Grzesiak

Prezes Zarządu

Radosław Grzesiak

Prezes Zarządu

Kinga Furtak

Specjalista ds. Koordynacji

Natalia Kokowska

Asystent Koordynatora
Łączymy siły!

MG Prestige Development sp. z o.o. jest właścicielem marki MG Cleaning. Dzięki połączeniu sił, możemy świadczyć usługi jeszcze wyższej jakości, a tym samym stać się liderem na rynku usług sprzątających.

MG Cleaning Kraków

Nasza misja

Jesteśmy profesjonalistami. Dbamy o szczegóły. Nasze zaangażowanie daje gwarancję, że spełnimy oczekiwania klientów. Nasze usługi pomogą w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Pozwól nam zadbać o otoczenie, a Ty zajmij się rozwojem biznesowym.

Nasz serwis, to nasza wizytówka. Każdego dnia doskonalimy się i podnosimy jakość świadczonych usług.

Nasz personel

Eleganckie uniformy noszone przez naszych pracowników nie tylko odzwierciedlają wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, lecz także stanowią symbol prestiżu naszych usług na polskim rynku.

Cała nasza kadra jest przeszkolona w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), a także posiada niezbędne umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. To nie tylko świadczy o naszym zaangażowaniu w dobro pracowników, lecz również stanowi dowód naszej profesjonalności w relacji z klientami.

Możesz być pewien, że zawsze sprostamy każdemu wyzwaniu, co wyróżnia nas spośród innych firm.

Orły czystości 2023

MG Cleaning zostało laureatem nagrody Orły Czystości 2023, przyznawanej firmom o doskonałej jakości świadczonych usług.

Plebiscyt ten wyróżnia liderów branży, a więc firmy, które aktywnie rozwijają się i systematycznie podnoszą kwalifikacje, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i pełne zadowolenie Klientów.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie. To dzięki Waszym ocenom i rekomendacjom z dumą nosimy tytuł Laureata Orłów Czystości 2023. Czystość to nasza pasja, a nagroda Orły Czystości stanowi dowód na nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych usług?

Certyfikaty

Stawiamy na nieustanny rozwój, aby świadczyć usługi jak najlepszej jakości, z zastosowaniem nowoczesnej i ekologiicznej technologii.

Chciałbyś skorzystać z naszych usług?